Forum miłośników rozmów na poziomie
Wszystko dla dzieci. - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Rodzina, dzieci (/dzial-rodzina-dzieci)
+--- Wątek: Wszystko dla dzieci. (/w-wszystko-dla-dzieci)Wszystko dla dzieci. - strzałka - 12-21-2015 01:36 PM

Czy tego typu poduszki do karmienia to dobre rozwiązanie ? Bo gdy my byliśmy mali to takich cudów nie było a teraz jak patrzę po sklepach to jest sporo fajnych rozwiązań ułatwiających życie matką!


Wszystko dla dzieci. - Sharon - 12-21-2015 02:42 PM

Faktycznie teraz jest wiele udogodnień dla matek i nie tylko. Moim zdaniem taka poduszka jest fajna bo zapewnia dobrą i bezpieczną pozycje dziecku podczas karmienia a to ważne aby nasz maluszek się nie zakrztusił.


Wszystko dla dzieci. - Corzas - 12-21-2015 04:27 PM

A co powiecie na temat takich zabawek, czy to dobry pomysł dla dzieci aby bawiły się tego typu figurkami ? One mają bardzo małe elementy niebezpieczne dla dzieci …


Wszystko dla dzieci. - piotr_bojar - 12-21-2015 05:43 PM

Ale tez mają ograniczenia wiekowe … Wiec są odpowiednie dla dzieci z przedziału wiekowego który widnieje na opakowaniu, w postaci piktogramu i cyferek Wink


Wszystko dla dzieci. - different_girl - 12-21-2015 06:46 PM

Dokładnie zabawki mają zawsze na opakowaniu przedział wiekowy dla jakiego są przeznaczone, więc z małymi elementami nie powinno być problemów. Ja ze swojej strony każdemu mogę polecić sprawdzony fotelik samochodowy Graco Junior Maxi który jest najlepszy w swojej klasie i trudno znaleźć jakieś lepsze rozwiązanie.