Forum miłośników rozmów na poziomie
Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Kobiece sprawy (/dzial-kobiece-sprawy)
+--- Wątek: Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? (/w-impreza-okolicznosciowa-w-co-sie-ubrac)Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? - illiada - 12-29-2015 02:39 PM

Hejka dziewczyny. Mam taką sytuację, że tydzień przed urodzinami znajomy zaprosił mnie na imprezę. Jestem kompletnie nie przygotowana a nie chciała bym odgrzewać starych sukienek z szafy. Dawno nigdzie nie byłam więc troszkę ciuchów poszło do wyrzucenia. Czy któraś z was jest mi w stanie polecić w miarę tani sklep?


Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? - different_girl - 12-29-2015 05:09 PM

Jeżeli szukasz sukienki, to warto przejrzeć ogłoszenia na lokalnych portalach. Ja kiedyś w ten sposób kupiłam praktycznie nową sukienkę, bardzo dobrej marki za nie całe sto złotych. W porównaniu do ceny sklepowej to zaoszczędziłam majątek Big Grin


Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? - Maria Magda Lena - 12-29-2015 07:51 PM

Jak szukałam prezentu dla mojej cioci znalazłam taką stronę co nazywa się Kafrim Fashion Store. Co prawda mnie interesował sklep dla puszystych, ciocia jest troszkę większych rozmiarów, ale na tej samej stronie znajdziesz też normalne damskie rzeczy. Sprawdź koniecznie bo ceny mają super.


Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? - strzałka - 12-29-2015 08:22 PM

Wiem co to za sklep! Nie zamawiaj tam, straszna chińska produkcja. Widziałam rzeczy od nich i raczej większość osób chyba nie jest zadowolona. Ja bym nie była.


Impreza okolicznościowa, w co się ubrać? - Maria Magda Lena - 12-29-2015 09:59 PM

Ale głupoty gadasz. To, że chińska produkcja to marny fakt Big Grin szczególnie że dzisiaj większość rzeczy jest tam robiona. Rzeczy są bardzo dobrej jakości, zamówiłam już tam chyba z pięć różnych więc wiem o czym mówię. Jak na razie nie trafiłam jeszcze na żadne byle co!