Forum miłośników rozmów na poziomie
Mam objawy alkoholika, czy to oznacza że nim jestem? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/dzial-zdrowie-i-uroda)
+--- Wątek: Mam objawy alkoholika, czy to oznacza że nim jestem? (/w-mam-objawy-alkoholika-czy-to-oznacza-ze-nim-jestem)

Mam objawy alkoholika, czy to oznacza że nim jestem? - Negomir - 04-04-2016 10:05 PM

Przypadkiem natrafiłem w internecie na artykuł o alkoholizmie i z przerazeniem stwierdzilem ze mam objawy nałogowca. Wydawało mi się że piję niedużo ale moja chęć do picia i upodobanie w rozluźnionym stanie świasdczą że nie jest ze mną dobrze. Co o tym myślicie, czy brać sprawę na poważnie?

Mam objawy alkoholika, czy to oznacza że nim jestem? - Sowa - 04-04-2016 10:33 PM

Nigdy nie ma żartów z chorobą jaką jest alkoholizm objawy mogą wydawać się bardzo ogólne albo naciągane ale występowanie nawet jednego świadczy o silnych podłożach do rozwoju lekkiego uzaleznienia w ciężki alkoholizm. Jeśli czujesz się niepewnie i uważasz że coś złego się dzieje to nie czekaj i jak najszybciej udaj się do specjalisty.

Mam objawy alkoholika, czy to oznacza że nim jestem? - Brussaard - 04-04-2016 10:54 PM

Cześć. Powiem Ci tak, myślałem że jestem zdrowy a piję tyle co każdy facet pić powinien do czasu aż zauwazylem ze zona przeglada w internecie ośrodki dla alkoholików. Zrobiłem jej o to awanturę, a ze byłem pod wpływem to doszło do rękoczynów. Również się zapierałem że jestem zdrowy, ale jaki zdrowy człowiek tak reaguje na błahostki?