Forum miłośników rozmów na poziomie
Czy dobór rozmiaru jest ważny - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy dobór rozmiaru jest ważny (/w-czy-dobor-rozmiaru-jest-wazny)

Czy dobór rozmiaru jest ważny - piotr_bojar - 04-07-2016 11:42 AM

Sprzedałem niedawno mój stary samochód i jednocześnie kupiłem dużo nowszy i mam nadzieje wygodniejszy pojazd. W garażu zostały opony, których rozmiar nie do końca się zgadza z nowym samochodem. Zastanawiam się, czy można przełożyć takiego opony, jeśli różnice w wymiarach są niewielkie.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - different_girl - 04-07-2016 01:58 PM

Myślę, że marne szanse na taki pomysł. To może zagrażać twojemu bezpieczeństwu. Dlatego lepiej sprzedać cały komplet starych i dokupić coś nowego w odpowiednim rozmiarze. Jak będziesz miał jakiś problem z zakupem to odwiedź sklep.opony-kunicki.pl i będziesz zaskoczony podobnie jak ja byłam.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - dennis999 - 04-07-2016 03:37 PM

Sprawa z rozmiarami na pewno nie przejdzie. Miałem opony Nokian, które musiałem sprzedać, bo nie dało się ich zamontować na felgach od innego samochodu.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - Malwinka - 04-07-2016 03:47 PM

To nawet technicznie jest niewykonalne, aby było bezpieczne.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - Peter - 04-07-2016 05:10 PM

Ja nigdy nie robię takich podmian, zarówno w odniesieniu do letnich opon, jak i opon na zimę. Ale nie ukrywam, że znam kilka osób, które w ten sposób wprowadzają pozorne oszczędności w swoich domowych budżetach.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - Telegrafistka - 04-07-2016 07:31 PM

A ja po prostu nie mam auta i dobrze mi z tym. Nie muszę jeździć do mechanika, ani też kupować opon, o których dyskutujecie. Trzeba wykorzystywać czas na aktywność.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - Sowa - 04-07-2016 07:46 PM

Podmina nie można robić w autach osobowych, a przede wszystkim w takich, które wykonują pracę w firmach. Tam jest zdecydowanie większe ryzyko wypadku. Jeśli chodzi o opony przemysłowe Apollo to idealnie nadają się do pracy w ciężkich warunkach. Można je także dostać w tym sklepie, o którym napisała wcześniej koleżanka.

Czy dobór rozmiaru jest ważny - strzałka - 04-07-2016 10:02 PM

Opony do aut firmowych i maszyn to specyficzna forma zakupów.