Forum miłośników rozmów na poziomie
Wiązania snowboardowe pilnie potrzebne! - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Sport (/dzial-sport)
+--- Wątek: Wiązania snowboardowe pilnie potrzebne! (/w-wiazania-snowboardowe-pilnie-potrzebne)

Wiązania snowboardowe pilnie potrzebne! - different_girl - 05-30-2016 02:08 PM

Siema siema! Niedługo ze swoimi ziomkami i ziomalkami jedziemy trochę pośmigać na snowboardzie. Jedyne czego nam brakuje to wiązania i teraz mam takie pytanko. Czy jeśli chodzi o wiązania snowboardowe Poznań tutaj na miejscu ma na coś do zaoferowania ciekawego? Zależy mi na taniości, wytrzymałości i o tym, żeby sprawdzone były, bo wiadomo.

Wiązania snowboardowe pilnie potrzebne! - Lunatyk - 05-30-2016 03:53 PM

Tak, tak ,wiadomo, że wiązania muszą być sprawdzone, żeby nic tam się Wam nie stało Wejdź sobie na stronę supersportowy.pl/13-nartysnowboard i tam zobacz w tym sklepie, jaki jest oferowany sprzęt. Jak dobrze pogrzebiesz tam na stronie, to znajdziesz też wiązania. Pewnie w akcesoriach czy gdzieś.

Wiązania snowboardowe pilnie potrzebne! - different_girl - 05-30-2016 04:14 PM

Uuu. Świetny sklep, widzę, że oferuję też naprawę snowboardów w razie czego, więc wiem, gdzie wbijać w razie gdyby coś się stało z moją deską podczas ostrego śmigania. No dobra, odpwowiedziałeś na moje pytania, bardzo Ci dziękuję, temat do zamknięcia Big Grin

Wiązania snowboardowe pilnie potrzebne! - Lunatyk - 05-30-2016 06:58 PM

Nie ma sprawy, cieszę się że pomóc mogłem. W razie czego to pytaj jeszcze, a na wszelkie pytania się postaram Tobie odpowiedzieć.