Forum miłośników rozmów na poziomie
Krakowski specjalista – gdzie szukać - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/dzial-zdrowie-i-uroda)
+--- Wątek: Krakowski specjalista – gdzie szukać (/w-krakowski-specjalista-%E2%80%93-gdzie-szukac)Krakowski specjalista – gdzie szukać - piotr_bojar - 06-22-2016 10:30 AM

Witam. Poszukujemy wraz z żoną specjalistów. Mamy chore dziecko. Potrzebny jest komplet badań. Szczerze już powoli nie mamy sił, dlatego uciekamy się do Internetu. Szukamy specjalistów, którzy będą mogli nam wykonać niezbędne badania, bo oczekiwania na kasę chorych odbierają nam siły jeszcze bardziej. Będę wszystkim bardzo wdzięczny za możliwość podpowiedzenia nam, o jakiejś dobrej klinice. Pozdrawiam


Krakowski specjalista – gdzie szukać - different_girl - 06-22-2016 10:47 AM

Dzień dobry. Doskonale rozumiem rozgoryczenie rodziców. Choroba dziecka jest zawsze ujmująca. Moje dzieciaki też chorowały. Koleżanka kiedyś poleciła by zrobić badanie USG dziecięce Kraków w tym mieście znaleźliśmy prywatną przychodnię nzozrevita.pl. Badania wykonaliśmy w sumie od ręki. Też wam polecam. Myślę, że się nie zawiedziecie. Specjaliści którzy tam przyjmują są profesjonalni i co najważniejsze mają fajne podejście. Trochę podnieśli nas na duchu. Życzę wam dużo zdrowia i wytrwałości w tej walce.


Krakowski specjalista – gdzie szukać - Negomir - 06-22-2016 01:44 PM

Witajcie. Ja też poszukuję lekarza. Musiałbym odwiedzić specjalistę od endokrynologii w Krakowie. Nie orientujecie się czasem gdzie można takiego znaleźć. Wiem, że nie ma co czekać na specjalistę jeśli chodzi o kase chorych. No ale cóż trzeba jakoś to wszystko przeczekać. Współczuję chorego dziecka. Nie poddawajcie się. Walczcie o zdrowie maluszka, Powodzenia.


Krakowski specjalista – gdzie szukać - Telegrafistka - 06-22-2016 02:54 PM

Nie narzekajcie na nfz bo każdy korzysta z usług lekarza. Myślę, że można dostać się do specjalisty również bez dużych kolejek. Ja na waszym miejscu próbowałabym dostać się do lekarza również w innym mieście, jeśli w waszym kolejki są za duże. Prywatnie próbowałabym się dostać do lekarza dopiero w ostateczności.


Krakowski specjalista – gdzie szukać - Riddle - 06-22-2016 03:37 PM

Już zbt dużo życia stracilem na kolejkach do lekarza…


Krakowski specjalista – gdzie szukać - tanieznana - 06-22-2016 04:33 PM

Tez tak uwazam… sama chodze tylko prywatnie i przynajmniej nik nie każe mi czekać przez rok na wizytę po KONSULTACJĘ lekarską.