Forum miłośników rozmów na poziomie
Jakie biuro księgowości polecacie? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Kwestie zarobkowe (/dzial-kwestie-zarobkowe)
+--- Wątek: Jakie biuro księgowości polecacie? (/w-jakie-biuro-ksiegowosci-polecacie)

Jakie biuro księgowości polecacie? - Karramba - 10-17-2016 12:20 PM

Witam! Jesteśmy na etapie restrukturyzacji naszej firmy. Stwierdziliśmy, ż enie opłaca nam się zatrudniać całego sztabu księgowych, skoro dużo taniej może to zrobić profesjonalna firma. Tera ztylko kwestia, na którą z nich się zdecydować. Bo oferta w Warszawie jest szeroka. Może Wy będziecie w stanie polecić któreś z biur?

Jakie biuro księgowości polecacie? - Lunatyk - 10-17-2016 02:36 PM

Cześć! Jak chcesz poznać dobre biuro, to wejdź na stronę akvirtus.com.pl. Są rzetelni i terminowi, ceny mają niewygurowane i naprawdę dają radę. Zlecilem im między innymi prowadzenie ksiąg handlowych Warszawa jak dla mnie nie ma lepszej oferty, niż ta od tej firmy. W każdym razie nie było jeszcze okazji, żebym miał się do czegokolwiek u nich przyczepić, a należę do czepialskich Wink.

Jakie biuro księgowości polecacie? - Glizdogon - 10-17-2016 02:49 PM

Czepialski, ale błędy ortograficzne robi w piśmie Tongue

Jakie biuro księgowości polecacie? - Lunatyk - 10-17-2016 03:39 PM

Oj tam, oj tam. Każdemu może się zdarzyć Wink Zresztą, teraz to Ty się przyczepiłeś.

Jakie biuro księgowości polecacie? - Peter - 10-17-2016 04:57 PM

A ja też znam tę firmę! I też ich mogę polecić. Prowadzą nie tylko księgowość dla przedsiębiorstw, ale rozliczają też nasze stowarzyszenie. Zresztą wejdź na stronę internetową, tam się dowiesz o nich wszystkiego, czego powinnaś.

Jakie biuro księgowości polecacie? - Kolendra - 10-17-2016 07:20 PM

Przepraszam, a mam pytanie, czy oni też rozliczają osoby prywatne? Tzn wiecie, chodzi mi o pity i tak dalej. Bo ja to mam dosyć babrania się z tym cholerstwem.

Jakie biuro księgowości polecacie? - Lunatyk - 10-17-2016 09:25 PM

Z tego, co mają napisane na stronie wynika, że tak. Ale to najlepiej odezwij się do nich to się wszystkiego dowiesz Smile

Jakie biuro księgowości polecacie? - Karramba - 10-17-2016 10:01 PM

Nie sądziłam, że z mojego pytania wyniknie taka rozmowa Smile W każdym razie dziękuję bardzo za polecenie. Będę próbowała się z nimi skontaktować i zobaczy,y co nam zaoferują. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!