Forum miłośników rozmów na poziomie
Wyjazd integracyjny dla nauczycieli - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Wyjazd integracyjny dla nauczycieli (/w-wyjazd-integracyjny-dla-nauczycieli)

Wyjazd integracyjny dla nauczycieli - dennis999 - 11-02-2016 03:59 PM

Dzień dobry. Jestem dyrektorem w jednym z liceum w Poznaniu. Niedługo nasza szkoła będzie obchodzić swoje 50 lecie. Z tej okazji organizujemy oczywiście uroczystość na którą przybędą absolwenci i szczególni goście. Jednakże chciałbym zorganizować coś specjalnego i wyjątkowego dla kadry nauczycielskiej. Myślałem o wyjeździe czy jakieś wycieczce integracyjnej, aby uczcić tą niecodzienne wydarzenie. Co o tym myślicie? Czy jest szansa na powodzenie takiego przedsięwzięcia? Jeżeli tak to czy znacie jakieś profesjonalne firmy zajmujące się organizacją takich wyjazdów?

Wyjazd integracyjny dla nauczycieli - piotr_bojar - 11-02-2016 05:49 PM

Witam. Jestem bardzo pozytywni zaskoczony, że dyrektor chce dla swoich nauczycieli zrobić coś tak miłego – sam chciałbym pracować w takiej szkole. Ale do rzeczy, najlepiej skorzystać z biura podróży, które zajmują się organizacją wyjazdów dla firm – na rynku jest ich mnóstwo, więc z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego.

Wyjazd integracyjny dla nauczycieli - Telegrafistka - 11-02-2016 06:40 PM

Dzień dobry. Moja firma organizowała taką wycieczkę integracyjną za miastem i muszę powiedzieć, że było świetnie. Wszyscy dobrze się bawili i z pewnością nas to zintegrowało i mieliśmy okazję lepiej się poznać. Wiem, że szef korzystał wtedy z usług biura podróży WakacjeOK – organizują oni różnorodne wyjazdy dla firm, szkół, młodzieży i widziałam także w ich zakładce specjalną sekcję z wycieczkami dla nauczycieli, więc na pewno warto tam zajrzeć.

Wyjazd integracyjny dla nauczycieli - Sowa - 11-02-2016 06:48 PM

Witajcie. Byłam na wycieczce organizowanej właśnie przez wspomniane biuro podróży i było wspaniale. Spędziliśmy 3 dni w przepięknych Karkonoszach i dodatkowo mieliśmy także wycieczkę do Pragi. Czas spędzony bardzo produktywnie, ale dało się cudownie wypocząć.