Forum miłośników rozmów na poziomie
Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Dom całym światem (/dzial-dom-calym-swiatem)
+--- Wątek: Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? (/w-gdzie-mozna-kupic-w-miare-niedrogie-drzwi-zewnetrzne)Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? - Malwinka - 11-03-2016 09:10 AM

Siema, jako, że robię pace wykończeniowe w moim domu, to szukam w miarę tanich drzwi zewnętrznych. Może mógłby mi ktoś coś polecić w przystępnej cenie.


Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? - Karramba - 11-03-2016 11:37 AM

Fajne, ale w niezbyt wysokiej cenie drzwi znajdziesz tutaj http://drzwiwloskie.pl/. Mają bardzo duży wybór od drzwi metalowych, aluminiowych, drewnianych, szklanych , a nawet automatycznych. Jest w czym przebierać. Kupowałam drzwi tylko w tym sklepie i nie żałuję.


Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? - Kolendra - 11-03-2016 02:10 PM

Całkiem tanie drzwi wejściowe z drewna możesz kupić tutaj http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/drewniane/. ja lubię te mopdele są bardzo stylowe. Nie wiem czy szukasz nowoczesnych czy bardziej tradycyjnych modeli, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? - Kormack - 11-03-2016 03:50 PM

Muszę przyznać, ze ta firma sprzedaje naprawdę dobre drzwi zewnętrzne. znają się na rzeczy. Wystarczy z nimi chwilkę pogadać, od razu słychać ich pełen profesjonalizm, potrafią godzinami opowiadać o drzwiach.


Gdzie można kupić w miarę niedrogie drzwi zewnętrzne? - Peter - 11-03-2016 05:53 PM

też szukam czegoś taniego, fajnie, ze udało mi trafić na wasze forum. Zaoszczędziłem trochę cennego czasu. Tak pewnie bym godziny spędził na poszukiwaniach.