Forum miłośników rozmów na poziomie
Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Kwestie zarobkowe (/dzial-kwestie-zarobkowe)
+--- Wątek: Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. (/w-kto-mi-pomoze-napisac-list-motywacyjny)

Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - Negomir - 11-10-2016 11:31 AM

Czy jest ktoś chętny na to, żeby pomóc mi napisać list motywacyjny. Mam już cv zrobione, ale jeszcze liscik muszę stworzyć. W większości ogłoszęń wymagają pełnego pakietu dokumentów. Mi jakoś to pisanie nie idzie, bo jestem raczej umysłem ścisłym niż humanistycznym.

Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - Malwinka - 11-10-2016 02:01 PM

Ja bym Ci pomogła bez problemu, ale lepiej zrób sobie to samemu. Wcale nie jest to takie trudno jak myślisz. Wystarczy, że znajdziesz fajny portal z ogłoszeniami. Ja korzystam z PracaTobie.pl, w którym jest mnóstwo ciekawych narzędzi.

Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - Brussaard - 11-10-2016 04:28 PM

To bardzo dobry portal, w którym znaleźć można wszystko co jest wymagane podczas procesu rekrutacji. Jest też bardzo dużo ogłoszeń z ofertami pracy na Dolnym Śląsku, jak i w innych regionach kraju. Po prostu jest to profesjonalna platforma dla wszystkich którzy poszujka pracy.

Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - Negomir - 11-10-2016 06:01 PM

No to muszę zajrzeć faktycznie, skoto tak zachwalacie. Wcześniej nie miałem okazji sprawdzać tego portalu, bo raczej na lokalnych ogłoszeniach z gazety się skupiałem, ale jakos nie wychodziły te aplikacje.

Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - dennis999 - 11-10-2016 07:25 PM

Powiem Ci jedno, że kreator listu motywacyjnego PracaTobie.pl jest naprawdę wyśmienity. Jakby nie on, to do dzisiaj prosiłbym się kogoś o pomc w tej sprawie, podobnie jak Ty. A tak mam gotowy materiał i mogę aktywnie szukać pracy, która mi najbardziej odpowiada…

Kto mi pomoże napisać list motywacyjny. - Peter - 11-10-2016 07:36 PM

Jak jest dorby materiał do analizy, to pracodawcy patrzą na to bardzo przychylnym okiem. Po prostu łatwiej można pracę wted znaleźć. Przetestowane osobiście zarówno na słabej dokumentacji, jak i tej profesjonalnej Smile))) Dzisiaj ma super prace, a to wszystko dzieki temu że pokonałem konkurentów lepszą aplikacją.