Forum miłośników rozmów na poziomie
Szukam dobrego detektywa z Gdyni - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Życie codzienne (/dzial-zycie-codzienne)
+--- Wątek: Szukam dobrego detektywa z Gdyni (/w-szukam-dobrego-detektywa-z-gdyni)

Szukam dobrego detektywa z Gdyni - Peter - 01-05-2017 10:40 AM

Ostatnio zgłosiliśmy zaginiecie naszej mamy. Ma już ponad 70 lat i miewala do tej pory problemy z pamięcią no i dlatego szukam jakiegos dobrego detektywa z Gdyni lub okolic. Czy kogos mi polecicie? Mam nadzieje, ze mi pomogą ją znaleźć… bo jednak troche się martwie, ze cos jej moglo się stac.

Szukam dobrego detektywa z Gdyni - Karramba - 01-05-2017 12:22 PM

Policja tez szuka, ale jednak policja polska jest tak przeładowana praca ze nie wiadomo jak to będzie…. ale lepiej o pomoc popros sensownego detektywa. To powinno ruszyc sprawe do przodu.

Szukam dobrego detektywa z Gdyni - Maria Magda Lena - 01-05-2017 02:32 PM

Możesz tutaj zajrzec http://mbdetektywi.pl/kontakt/trojmiasto-gdynia-gdansk/ i zobaczyc od razu jak drogo by cie to wyniosło. Akurat mi ta firma detektywistyczna pomogla kiedy była sprawa z kontrahentem meza i musieliśmy go sprawdzic okazalo się ze dmuchaliśmy na zimne ale lepiej tak niż potem bujac się z długami przez wiele lat. Oni działają legalnie, bo maja zezwolenia a to tez wazne. A teraz coraz wiecej osob docenia to jak bardzo pomocny okazuje się nie raz detektyw Gdynia to miasto gdzie pracuje ich wielu.

Szukam dobrego detektywa z Gdyni - Telegrafistka - 01-05-2017 05:06 PM

Co do tej firmy MBDetektywi to oni działaja na terenie Polski całej. Ja u nich byłam jak moja kolezanka nagle nie miala kasy jak spłacic mi dług, Ale szybko sprawa się wyjaśniła. wiem ze oni maja w ofercie tez sprawdzanie niani czy w ogóle rozpoczęcie procesu windykacyjnego, ale to musiałbyś sobie doczytac co i jak.

Szukam dobrego detektywa z Gdyni - Sowa - 01-05-2017 07:42 PM

Ale co się dziwic ze ludzie chodza po agencjach detektywistycznych jak ludzie niektórzy nie umieja zahowac się jak ludzie. To potem takie cyrki sa. A agencja jak zrobi obserwacje danej osoby to wiecej zbierze info niż niejednokrotnie my przez cale lata.