Forum miłośników rozmów na poziomie
Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Kobiece sprawy (/dzial-kobiece-sprawy)
+--- Wątek: Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? (/w-jaki-luksusowy-damski-zegarek-polecacie)

Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - piotr_bojar - 01-31-2017 09:18 AM

Witam wszystkich. Chcę was prosić o pomoc w wyborze luksusowego damskiego zegarka który chciałbym kupić żonie. Chciałbym żeby mimo ceny nie przykuwał uwagi aż tak mocno i był bezawaryjny i wytrzymały. Co mi polecacie?

Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - Malwinka - 01-31-2017 11:17 AM

Hej, najlepsze i niedrogie luksusowe zegarki damskie znajdziesz na kraff.pl. To mój ulubiony sklep bo ceny mają bardzo atrakcyjne a oryginalność sprzedawanych produktów niepodważalna. Brałam już kilka zegarków u nich i zawsze wszystko było tak jak należy. Modelu ci nie doradzę bo to zalezy od upodobań kobiety.

Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - piotr_bojar - 01-31-2017 12:10 PM

Dzięki za sklep, połowa drogi już za nami Smile. Pozostaje tylko wybrać coś co jej się spodoba a z tym mam zawsze problem. Jakieś wskazówki może?

Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - strzałka - 01-31-2017 02:44 PM

Wybierz kilka modeli, pokaż jej zdjęcia w luźnej rozmowie i podpytaj który jej się podoba. Jeśli nie znasz jej gustów to nie ma innego sposobu. Podczas doboru zegarka w zasadzie wszyscy kierują się już tylko swoimi upodobaniami – kiedyś np do małej ręki brało się mały zegarek dlatego kobiece były drobne. Dziś często można zobaczyć drobny nadgarstek z potężnym złotym zegarkiem. Dlatego nie wiem jak ci pomóc, pzdr.

Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - piotr_bojar - 01-31-2017 04:31 PM

Wiecie co, chyba znalazłem i zamówię go na pewno. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Jaki luksusowy damski zegarek polecacie? - Karramba - 01-31-2017 06:38 PM

Nawet nie napiszesz jaki model albo marka? To ja się rozpisuję a ty mówisz że już znalazłeś? Tongue