Forum miłośników rozmów na poziomie
Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy (/w-prosba-o-porady-dla-mlodego-przedsiebiorcy)Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - Brussaard - 02-02-2017 08:38 AM

Cześć wszystkim! Mam prośbę ogromną dokładnie jak w temacie. Właśnie przymierzam się do swojej pierwszej w życiu działalności, na razie będzie to nic wielkiego, ale moje marzenia sa oczywiście ogromne Wink Dostanę od Was jakieś wskazówki związane z byciem przedsiębiorcą?


Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - Karramba - 02-02-2017 11:07 AM

Wydaje mi się, że jeśli chcesz się dobrze w to wszystko wdrożyć to powinieneś wybrać się na jakieś nawet podstawowe szkolenia dla przedsiębiorców. Co prawda ja uważam, że przedsiębiorczość jest tam zbędna, bardziej ważne są tajniki bycia biznesmenem, ale i tak warto.


Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - piotr_bojar - 02-02-2017 01:19 PM

Kolego, jak chcesz naprawdę dowiedzieć się co jest ważne w życiu przedsiębiorcy to polecam dokładniej zapoznać się z informacjami na tej stronie michallegowski.pl/10-kluczowych-umiejetnosci-przedsiebiorcy/. Masz dokładnie w punktach wypisane kluczowe informacje, a generalnie jest to też strona, gdzie można skorzystać ze specjalnych szkoleń dla firm, które właśnie otwierają oczy przedsiębiorcom. Poznajesz masę zasad, ale przede wszystkim dostajesz wskazówki, które ułatwiają później podejmowanie decyzji i rozwijanie własnej firmy, bez niepotrzebnych nerwów.


Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - Brussaard - 02-02-2017 04:12 PM

No proszę, takich konkretów to się nie spodziewałem. O takim zwykłym szkoleniu to myślałem, ale różne dziwne rzeczy i tym słyszałem, a tutaj widzę, że bardzo profesjonalna oferta.


Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - Karramba - 02-02-2017 04:32 PM

Takie szkolenia jak właśnie tam na stronie michallegowski.pl są naprawdę niesłychanie wartościowe, godne zapłacenia każdych pieniędzy, przynajmniej według mnie. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze, masa cennych informacji, a do tego świetne porady jak radzić sobie w codziennym życiu przedsiębiorcy, z tymi kłodami, które rzuca nam się pod nogi Wink


Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - Brussaard - 02-02-2017 05:36 PM

Bardzo mnie tym wszystkim zainteresowaliście, nie mogę powiedzieć. Drogie w ogóle są takie szkolenia, orientujecie się?


Prośba o porady dla młodego przedsiębiorcy - piotr_bojar - 02-02-2017 07:25 PM

Proponuję zadzwonić czy napisać i zwyczajnie dowiedzieć się wszystkich szczegółów.