Forum miłośników rozmów na poziomie
Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Kwestie zarobkowe (/dzial-kwestie-zarobkowe)
+--- Wątek: Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania (/w-przywracam-biuro-do-porzadku-%E2%80%93-szukam-ekipy-do-sprzatania)

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Brussaard - 03-28-2017 02:42 AM

Szukam firmy godnej zaufania której powierzę kompleksowe wysprzątanie biura, o dość dużej powierzchni. Zakończyła się umowa najmu i najemca niestety zostawił obiekt w kiepskim stanie. Po prostu zasyfione wszystko i tyle. Nie ma opcji żebym sam z tym walczył więc chcę mieć fachowców którzy to sprawnie i możliwie tanio zrobią. Każda sugestia będzie cenna, dzięki Wink

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - dennis999 - 03-28-2017 04:49 AM

Znam ten ból niestety, też wynajmowałem pomieszczenia, akurat magazynowe. Jaki bałagan i brud potrafią najemcy zostawić po sobie to jest jakiś kosmos... Naprawdę trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka żeby się tak zachować.

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Karramba - 03-28-2017 06:23 AM

No mówi się o Polakach czasami że są niechlujami – oburzamy się chwilami na takie słowa ale sami widzimy czasami że coś jednak na rzeczy jest...

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - piotr_bojar - 03-28-2017 08:51 AM

Z naprawdę dobrych ekip od takich rzeczy to polecam tę http://steamlux.pl/. Kilka razy już dla mnie pracowali, bardzo szybcy, z dobrym wyposażeniem i szacunkiem do mienia klienta. Coś wiem o tym, bo jak jest niezbędna w danym momencie firma sprzątająca Warszawa stwarza często problemy ze znalezieniem dyspozycyjnej ekipy. Z nimi nigdy takie problemu nie było.

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Kolendra - 03-28-2017 10:36 AM

Nie ma sensu ulegać stereotypom, że Polacy syfiarze i takie tam. W każdym narodzie są ludzie którzy nie potrafią się zachować. Ja widziałam potworny syf w Niemczech czy we Francji – ale jakoś się o Niemcach i Francuzach nie mówi że są bandą syfiarzy...

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Lunatyk - 03-28-2017 12:57 PM

Ludzie, odpuście bo z tematu o sprzątaniu robi się dysputa ideologiczna... Smile Raczej nie o to chodziło założycielowi tego wątku, wiecie?

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Telegrafistka - 03-28-2017 02:11 PM

Otóż to, wracając do rzeczy. Potwierdzam że to jest porządny wykonawca http://steamlux.pl/sprzatanie-biur.html. Duży plus zarówno pod kątem ceny jak i jakości samego sprzątania. W takim mieście jak Warszawa sprzątanie biur powinno stać na dobrym poziomie, bo biuro to wizytówka firmy. Ja żadnych zastrzeżeń mieć nie mogę.

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Glizdogon - 03-28-2017 03:35 PM

Moim zdaniem w umowach z najemcami powinny być jakieś zapisy które zdecydowanie zabezpieczą przed takimi sytuacjami. Poza tym powinien być odbiór obiektu i jeśli jego stan nie jest ok to na koszt najemcy powinno być wysprzątane.

Przywracam biuro do porządku – szukam ekipy do sprzątania - Maria Magda Lena - 03-28-2017 04:15 PM

Niektórzy wolą machnąć ręką niż się użerać i prosić. Sama pewnie bym tak zrobiła.