Forum miłośników rozmów na poziomie
Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Kwestie zarobkowe (/dzial-kwestie-zarobkowe)
+--- Wątek: Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? (/w-czym-wlasciwie-jest-bilboard-sponsorski-i-czy-oplaca-sie-go-robic)Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Kormack - 04-05-2017 07:02 AM

Mam takie do Was pytanie, bo ostatnio sponsorowaliśmy jedną imprezę to wiadomo, mieliśmy na niej swój banner. A teraz zgłosiła się do nas jakaś e-sportowa liga, która chce, żebyśmy ich zasponsorowali (prowadzimy sklep komputerowy). W sumie się zgodziliśmy, ale okazuje się, że oni będą montować jeszcze reklamę na yt. Zapytali, czy mamy bilboard sponsorski. Czym to właściwie jest? Warto w to zainwestować?


Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Riddle - 04-05-2017 09:47 AM

Kojarzysz ten moment, jak oglądasz np. mecz i słyszysz, że sponsorem tego i tego jest firma XY? To właśnie jest bilboard sponsorski. Rzecz tania i prosta, bardzo efektywna pod względem marketingowym.


Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Kormack - 04-05-2017 11:47 AM

Czyli że warto?


Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Riddle - 04-05-2017 01:46 PM

Zdecydowanie Wink tym bardizej, że jeśli to jakieś e-sportowe mistrzostwa, to mnóstwo osób przez yt czy twitcha sobie to obejrzy i będziesz miał naprawdę świetny materiał promocyjny. I to takich osób, które sa myslę Twoim targetem.


Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Kormack - 04-05-2017 02:48 PM

A gdzie warto taki film zrealizować? Znacie jakichś speców od takich rzeczy?


Czym właściwie jest bilboard sponsorski i czy opłaca się go robić? - Malwinka - 04-05-2017 04:20 PM

Cześć! Ja polecałabym, żebyś zapoznał się z ofertą, którą masz na stronie http://woodpeckermp.pl/billboardy-sponsorskie/. Wykonują naprawdę eleganckie bilboardy sponsorskie, a także inne materiały promocyjne. Jak będziesz jedynym sponsorem, to możesz liczyć na 8 sekundowy materiał, a jeśli jest ich więcej, to nawet do 25 sekund, co wystarczy, żeby utkwiło to w pamięci potencjalnych klientów Wink