Forum miłośników rozmów na poziomie
Jaki producent okien do bramy daje radę? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Dom całym światem (/dzial-dom-calym-swiatem)
+--- Wątek: Jaki producent okien do bramy daje radę? (/w-jaki-producent-okien-do-bramy-daje-rade)Jaki producent okien do bramy daje radę? - Maria Magda Lena - 07-07-2017 08:19 AM

Robimy remont u rodziców i okienko które jest w bramie garażu w zasadzie za moment wypadnie. Raz że nie było super jakości a dwa że ma już swoje lata. Chcę znaleźć jakiś dobry model okien, może kojarzycie firmę która takowe robi? Za każdą radę będę bardzo wdzięczna Smile


Jaki producent okien do bramy daje radę? - piotr_bojar - 07-07-2017 09:31 AM

Jak pójdziesz do marketu budowlanego to bez problemu powinnaś coś znaleźć bo takich okienek tam mają sporo. Tylko kwestia jeszcze ile kasy chcesz na to wydać.


Jaki producent okien do bramy daje radę? - Corzas - 07-07-2017 11:43 AM

Ostatnia sensowna opcja to zakup takich okienek w markecie, no błagam. Przecież cała stolarka stamtąd to jest klasyczny szrot, jest tylu fajnych dostawców okien i od nich się bierze żeby było dobrze. Jak do tego dojdzie ogarnięty fachowiec który to prawidłowo wstawi to nie ma bata.


Jaki producent okien do bramy daje radę? - Kolendra - 07-07-2017 12:41 PM

U mnie w domu były jazdy z tymi oknami bramowymi ponieważ były źle zamontowane i jedno po jakimś czasie wypadło. Drugie było osadzone krzywo i było to widać z bliska. Ekipę też trzeba pilnować bo jak nie to potem cuda się odstawiają...


Jaki producent okien do bramy daje radę? - Brussaard - 07-07-2017 02:14 PM

Dobrze mieć jakiegoś zaufanego montera bo takie małe okienko może sporo znaczyć zwłaszcza jak przyjdzie zima i zależy nam na optymalnej izolacji garażu przed chłodem. Widywałem już skutki nieszczelnego okna w bramie – robi się taki mostek cieplny że głowa mała.


Jaki producent okien do bramy daje radę? - Peter - 07-07-2017 03:27 PM

Osobiście polecam tego producenta http://www.erna.pl/. Pracuję na budowach i właśnie tej marki okienka najczęściej się montuje. Teraz to jest producent okien do bramy najwyżej ceniony wśród fachowców jakich znam. Stosują wylewane uszczelki piankowe co jest najlepszą możliwą opcją w przypadku okien tego rodzaju. No i szyby poliwęglanowe zamiast badziewnego pleksi. Cenowo na duży plus.


Jaki producent okien do bramy daje radę? - Telegrafistka - 07-07-2017 04:41 PM

Możliwe że za jakiś czas też będziemy sięgać po nowe okna do garażu, wtedy zdecydowanie rozważę ofertę tej firmy bo opinia kolegi wygląda bardzo zachęcająco!


Jaki producent okien do bramy daje radę? - Negomir - 07-07-2017 07:14 PM

Słyszałem o tej marce, zajmują się tymi oknami już od jakiegoś czasu więc jak najbardziej warto. Ponoć na wytrzymałość i izolację absolutnie nie da się narzekać.