Forum miłośników rozmów na poziomie
Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Zainteresowania (/dzial-zainteresowania)
+--- Wątek: Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu (/w-potrzebuje-pomocy-z-napisaniem-pracy-magisterskiej-z-marketingu)

Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - tanieznana - 07-10-2017 09:17 AM

Nie bardzo wiem jak się do tego zabrac. Mam temat jakies wybrałam książki. Troche artykułow z neta ściągnęłam i dalej tkwie z niczym. Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu. Ktos mi pomoze?

Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - Sowa - 07-10-2017 10:29 AM

Jeśli masz robic badania to możesz je przeceiz w necie robic. I wtedy nawet nigdzie nie musisz się ruszac żeby mieć sprawe zalatwiona.

Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - Telegrafistka - 07-10-2017 01:22 PM

Na pisanie pracy magisterskiej z marketingu potrzebny jest czas i dobry harmonogram. Musisz wiedziec czym się zajmujesz po kolei no i caly czas staraj się powiększać swoja bibliografie.

Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - Kolendra - 07-10-2017 03:33 PM

Wykładowcy nie zawsze podaja jasne wytyczne a potem jest masa praca z poprawianiem bledów. Dlatego tez koniecznie przeczytaj kilka razy to co dostałaś od promotora. Ja cos takiego dostalam, nie wiem jak ty.

Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - Telegrafistka - 07-10-2017 05:39 PM

Na zakończenie studiów wymagana jest praca magisterska marketing to taki kierunek który w sumie otwiera droge na rozne zawody. No i pieniadze z tego mogą być niezle. Jak szukasz pomocy z pisaniem pracy to zajrzyj tutaj http://twojredaktor.pl/praca-magisterska-marketing i moze to ci rozjaśni cos w glowie. Oni mi pomagali jak ja do nich przyszlam z rozbebeszona praca i musiałam to układać na nowo. Pomogł mi redaktor który ogarnial lepiej temat pisania prac magisterskich i znacznie szybciej mi to poszlo.

Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy magisterskiej z marketingu - Kolendra - 07-10-2017 07:38 PM

Wszystko wymaga pracy a jednak pisanie pracy magisterskiej to jest co najmniej kilkadziesiąt stron.