Forum miłośników rozmów na poziomie
Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasza codzienność (/dzial-nasza-codziennosc)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/dzial-zdrowie-i-uroda)
+--- Wątek: Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? (/w-jak-ulatwic-sobie-rzucanie-palenia)

Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - dennis999 - 08-21-2017 04:59 PM

Palę już od około 15 lat i stwierdziłem, że najwyższy czas zerwać z nałogiem. Idzie mi całkiem nieźle, ale szukam jakiegoś suplementu wspierającego, który zniweluje nikotynowy głód.

Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - piotr_bojar - 08-21-2017 06:39 PM

Ja stosowałem jakieś cukierki, gumy do żucia i inne podobne rzeczy, żeby mieć cokolwiek w ustach. Najważniejsze to zająć się czymś, aby nie myśleć o potrzebie zapalenia papierosa.

Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - dennis999 - 08-21-2017 09:01 PM

Ten etap mam już za sobą. Drżenie rąk już ustało, silny głód już minął, ale czasami mam jeszcze chęć zapalić, wtedy chciałbym czymś zgasić tę chęć. Może jednak ktoś zna jakiś sposób.

Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - Glizdogon - 08-21-2017 10:45 PM

Ja stosowałem coś podobnego do tego https://www.aptekagemini.pl/nicorette-spray-aer-d-ust-1op.html, a może nawet to samo. Nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że tego typu spraye na takim etapie są bardzo skuteczne. Z łatwością zgaszą chęć zapalenia papierosa. Są one też łatwe w użytkowaniu dzięki formie aerozolu. Życzę powodzenia i trzymam kciuki, abyś wygrał walkę z nałogiem.

Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - Karramba - 08-21-2017 11:50 PM

Ja jestem czysta już od roku i powiem, że stosowałem ten sam lek. Od samego początku do samego końca. Skutecznie zabijał głód nikotynowy. Chyba tylko dzięki niemu zerwałam z nałogiem.

Jak ułatwić sobie rzucanie palenia? - dennis999 - 08-22-2017 12:02 AM

Chyba warto spróbować. Na nowo raczej nie zacznę palić po zastosowaniu tego suplementu. Dzięki za pomoc i za słowa wsparcia, też mam nadzieję, że zaraz będę całkowicie wyzwolony od nałogu.