Forum miłośników rozmów na poziomie
Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? (/w-szukam-wysokiej-jakosci-fototapety-z-wodospadem-czy-w-internecie-kupie-taka-tapete)

Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? - Negomir - 01-09-2018 01:56 PM

Witam wszystkich. Urządzam w pracy chillroom i ukradłem pomysł od mojego byłego pracodawcy na oklejenie ściany fototapetom z wodospadem. Może ktoś z was zamawiał takie fototapety i jest mi wstanie doradzić gdzie mają najlepszej jakości?

Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? - Brussaard - 01-09-2018 03:23 PM

Na stronie http://naklejkomania.eu/136-fototapety-wodospady-i-rzeki znajdziesz różnego rodzaju fototapety wodospad albo las dobrze się będzie komponował w takim pokoju. Jeżeli chodzi o jakość to zamawiałem tylko u nich i nigdy nie miałem powodów żeby narzekać Smile

Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? - tanieznana - 01-09-2018 04:21 PM

Są też takie strony gdzie można kupić fototapetę z własnego zdjęcia. Oczywiście nie wrzucisz swojego zdjęcia z wakacji do pokoju relaksu, ale jeżeli masz zdjęcie w wysokiej rozdzielczości to możesz wydrukować takie do domu Smile Wysłałam link na pw.

Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? - Sowa - 01-09-2018 05:30 PM

Kolega wyżej dobrze ci pisał. Zamawiałam na tej stronie kilka obrazów i naklejek do pokoju dzieci, wszystko przychodziło szybko, cena była niska a ja za każdym razem byłam zaskoczona jak dobrej jakości są to dekoracje Wink

Szukam wysokiej jakości fototapety z wodospadem. Czy w internecie kupię taką tapetę? - Negomir - 01-09-2018 06:12 PM

W takim razie już chyba wiem gdzie zamówię. Dzięki wielkie za namiary i pomoc Smile