Forum miłośników rozmów na poziomie
Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? (/w-czy-panele-ledowe-sprawdza-sie-w-warunkach-domowych)Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - tanieznana - 01-26-2018 11:26 AM

Jak myslicie czy panele sufitowe led nadają się do montowania w domach, czy to raczej przemysłowe wzory. Chciałam coś zmienić w domu i tak się zastanaiwam nad takim rozwiązaniem.


Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - Sowa - 01-26-2018 02:21 PM

Wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł. Z resztą według mnie każdy pomysł jest dobry, jeśli bedzie od odpowiadał samemu zainteresowanemu. TRzeba przyznać, że tego rodzaju lampy są dość minimalistyczne, więc raczej do tego typu pomieszczeń się nadają.


Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - tanieznana - 01-26-2018 02:43 PM

No ja właśnie raczej surowe pomieszczenia lubię.


Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - Sowa - 01-26-2018 02:55 PM

To raczej się sprawdzi...


Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - Negomir - 01-26-2018 04:23 PM

Z tego co wiem to panele ledowe dają bardzo dobre światło i daltego są bardzo funkcjonalne. Można je kupić tutaj https://www.ultra-elektro.pl/177-panele-led i ceny są rewelacyjne. Jak ktoś ma jeszcze w planie kupić kilka sztuk to od razu poczuje różnicę w cenie.


Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - Brussaard - 01-26-2018 05:39 PM

Ja bardzo lubię takie lampy, ale raczej w pomieszczeniach biurowych, bo akurat tam żadne ozdoby według mnie nie są potrzebne. Lampa ma być po rpsoru funkcjonalna i z takiego założenia wychodzę. Mam już kilka takich paneli, bo chciałem spróbowac po prostu jak to będzie działało i jak do tej pory mogę tylko zachwalać.


Czy panele ledowe sprawdzą się w warunkach domowych? - dennis999 - 01-26-2018 06:20 PM

Jak zapewniają producenci panele ledowe to produkty na lata, więc na pewno w ciągu kilku lat sie nic z nimi nie stanie. Panele można oczywiście dobierać pod względem jasności świecenia.