Forum miłośników rozmów na poziomie
Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Miłość, przyjaźń, sex (/dzial-milosc-przyjazn-sex)
+--- Wątek: Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? (/w-prawdziwe-amatorki-przez-telefon-%E2%80%93-fajnie-z-nimi-pogadac)

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - piotr_bojar - 11-22-2018 02:24 AM

Szukam jakichś ciekawych sugestii związanych z portalami, na których można znaleźć kobietki chętne do pogawędzenia o nieco sprośnych tematach Big Grin Czy jesteście w stanie mi pomóc? Najfajniej jakby to były takie dziewczyny niedoświadczone, bardziej naturalne i dobrze, jeśli ceny połączeń nie będą jakoś nadmiernie wysokie.

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Corzas - 11-22-2018 03:42 AM

Masz chłopie wymagania Tongue W necie sobie poszukaj i tyle, mało takich portali tam jest?

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Lunatyk - 11-22-2018 06:32 AM

W tym właśnie problem, jest ich tak dużo, że trudno się w tym połapać, a nie będę wydawał majątku na to, żeby każdy z nich wypróbował…chodzi mi o to, że może ktoś też lubuje się w takich usługach i jest w stanie coś rozsądne polecić.

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Corzas - 11-22-2018 08:57 AM

Ja tam wolę pogadać sobie na żywo w takich tematach.

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Lunatyk - 11-22-2018 09:53 AM

Jak masz takie koleżanki to tylko pozazdrościć, ale niestety zazwyczaj trudno sobie pozwolić na taki przywilej. Prawdziwe amatorki przez telefon faktycznie są super, można z nimi pogadać o wszystkim i brzmi to niezwykle naturalne. To ważne, żeby nie czuć się podczas takiej rozmowy jak osoba, której daje się na tacy jakieś schematy. Spróbuj wejść sobie tutaj https://sextelefon.net/category/amatorki/ i poszukać kogoś ciekawego. Mnóstwo kobiet tam jest zarejestrowanych.

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - piotr_bojar - 11-22-2018 10:36 AM

No i to już jest jakiś konkret, a nie tam jakieś szukanie sensu w tym wszystkim :/ Kolego, bardzo Ci jestem wdzięczny, na pewno sprawdzę co w trawie piszczy.

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Riddle - 11-22-2018 01:07 PM

Dużo w ogóle wydajecie pieniędzy na tego typu telefony? Mnie to się zawsze wydawało, że takie usługi kosztują majątek…

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - Lunatyk - 11-22-2018 02:41 PM

W dużej mierze masz rację, bo mnóstwo serwisów tego typu liczy sobie jak na zboże. Jednak co do tego serwisu SexTelefon.net naprawdę jest zupełnie inaczej. Ceny są przystępne, wręcz niskie bym powiedział i nie ma tam żadnych opłat ukrytych.

Prawdziwe amatorki przez telefon – fajnie z nimi pogadać? - piotr_bojar - 11-22-2018 05:30 PM

Szczerze też mnie zaskoczyły te ceny, ale fajnie mieć potwierdzenie, że nie jest to żadna ściema. Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc i za zainteresowanie tematem!