Forum miłośników rozmów na poziomie
Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Na luzie (/dzial-na-luzie)
+--- Dział: Sport (/dzial-sport)
+--- Wątek: Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? (/w-czy-cena-nike-mercurial-jest-adekwatna-do-ich-jakosci)

Strony: 1 2

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Brussaard - 05-17-2019 02:35 AM

Cześć wszystkim. Mam takie trochę nietypowe pytanie do osób rozeznanych dobrze w tematyce młodzieżowego obuwia halowego. Potrzebuję coś rozsądnego dla swojego dziecka, bo niedługo zacznie chodzić trenować piłkę nożną na zamkniętej hali. Zwykłe adidaski tutaj się nie sprawdzą i trafiłem na buty, jak w temacie. Czy według Was są one warte swojej ceny? Jak dla mnie trochę kosztują…

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - dennis999 - 05-17-2019 04:10 AM

Wartość poniżej 200 zł za markowe buty, naprawdę niezłej jakości, to dla Ciebie dużo? Nierzadko musisz 2 razy więcej zapłacić za podobne rzeczy od konkurencyjnych marek, nie narzekaj Wink

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Brussaard - 05-17-2019 04:44 AM

Może i masz rację. Prawda jest taka, że ja nigdy nie kupowałem markowego obuwia, zawsze coś tam za parę złotych na bazarkach, no ale teraz synowi jednak trzeba kupić coś porządniejszego. Swoją drogą gdzie w takiej cenie można je kupić? Ja widziałem drożej.

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - dennis999 - 05-17-2019 05:48 AM

Warto skorzystać z oferty na stronie internetowej ctxsport.com. Nie tylko jest duży wybór, ale przede wszystkim dostajesz gwarancję oryginalności wszystkich produktów, a i właśnie ceny są dobre, często różne promocje. Takie rzeczy zawsze kupuj w sprawdzonych sklepach, jeśli nie chcesz dostać w swoje ręce jakichś podróbek.

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Peter - 05-17-2019 06:45 AM

Na pewno Twój syn będzie zadowolony, mój też nosi takie buty już od dawna. Cena Nike Mercurial jest jak najbardziej adekwatna do ich jakości. Buty świetnie układają się do stopy, mają dobrą przyczepność i wykonane są z wytrzymałych materiałów. Sporo na ich temat znajdziesz tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-mercurial-vortex-iii-ic/, warto się zapoznać z tymi informacjami. Z mojego doświadczenia wiem, że buty nie hałasują nadmiernie, w sensie nie piszczą Wink

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Brussaard - 05-17-2019 08:34 AM

Super, właśnie na taką pomoc liczyłem i bardzo Ci dziękuję.

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - strzałka - 05-17-2019 09:49 AM

A koniecznie muszą być właśnie te? Świat nie kończy się wyłącznie na tym jednym modelu Wink

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Brussaard - 05-17-2019 11:50 AM

Jak masz coś innego na myśli to podziel się, na pewno wezmę pod uwagę, każda sugestia jest bezcenna.

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - strzałka - 05-17-2019 01:18 PM

No nie wiem, moje dzieciaki testowały wiele różnych modeli i zdecydowanie miały najlepszą opinię o Air Max 1. Zresztą ja sama zauważyłam, że te buty są doskonale zrobione. Wielki plus za super projekt podeszwy, z jednej strony wytrzymała, ale jednocześnie doskonale amortyzowała każdy krok. Co ważne, w tych butach najmniej pociły się im nogi, piorę skarpetki to wiem co mówię Wink

Czy cena Nike Mercurial jest adekwatna do ich jakości? - Brussaard - 05-17-2019 04:04 PM

No widzisz, wezmę je pod uwagę w takim razie. Dzięki za sugestię!