Forum miłośników rozmów na poziomie
Jak sprawdzić stronę internetową ? - Wersja do druku

+- Forum miłośników rozmów na poziomie (http://www.luxfactory.pl)
+-- Dział: Nasze problemy i obowiązki (/dzial-nasze-problemy-i-obowiazki)
+--- Dział: Trudne pytania, trudne tematy (/dzial-trudne-pytania-trudne-tematy)
+--- Wątek: Jak sprawdzić stronę internetową ? (/w-jak-sprawdzic-strone-internetowa)Jak sprawdzić stronę internetową ? - piotr_bojar - 05-04-2020 11:59 AM

Cześć, wiecie może jak sprawdzić stronę internetową czy jest dobrze przygotowana pod wyszukiwarki internetowe ?


Jak sprawdzić stronę internetową ? - Lunatyk - 05-04-2020 01:05 PM

Jedyną dobrą opcją jest audyt seo. Ale czy dasz radę go zrobić samemu to szczerze wątpię bo pytasz o to. Moim zdaniem powinieneś to zlecić komuś kto na seo zjadł zęby. Np. tutaj: https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/ jak sam widzisz wykonują takie audyty. Do tego jest to agencja z wieloletnim doświadczeniem, to masz pewność, że zrobią to poprawnie i twój audyt będzie kompletny. Czasami trzeba za coś zapłacić i mieć pewność, że jest to zrobione poprawnie. W innym przypadku możesz się ostro przejechać i myśląc, że wszystko jest ok, nie mieć zadowalających efektów.


Jak sprawdzić stronę internetową ? - piotr_bojar - 05-04-2020 02:33 PM

Fakt, twój pomysł ze zleceniem tego, jest spoko. Wiem, że czasem za coś muszę zapłacić i przed tym nie uciekam. Fajnie, że dałeś link nie będę musiał szukać. Dzięki.


Jak sprawdzić stronę internetową ? - Lunatyk - 05-04-2020 04:41 PM

Do usług. Z usług GT, będzie zadowolony. Krótko i na temat – profesjonaliści. Mam nadzieje, że potem tez zdecydujesz się na pozycjonowanie. Bo bez tego to też ani rusz.