Witaj! (LogowanieRejestracja)
Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Egzamin FCE – jakie korzyści

04-24-2016, 12:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-31-2017 04:59 PM przez luxfactory.)
Post: #1
Egzamin FCE – jakie korzyści
Cześć wszystkim, z tej strony przyszłoroczna maturzystka. W szkole od tygodnia nie mówi się o niczym innym jak o egzaminach Cambridge English. Podobno choć pewności nie mam, że certyfikat z egzaminu FCE może zwolnić mnie z pisania egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Wyprowadźcie mnie z błędu lub potwierdźcie te dane czy faktycznie to co daje FCE to zwolnienie z matury. Angielski idzie mi raczej dobrze, jeśli faktycznie jest tak jak wszyscy mówią to podacie mi jakieś informacje na temat egzaminów FCE, to znaczy jak one wyglądają, kiedy są terminy, oraz jakie są ceny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-24-2016, 02:34 AM
Post: #2
Egzamin FCE – jakie korzyści
Dzień dobry. Zacznę od odpowiedzi na Twoje pierwsze pytanie. Zaliczony egzamin FCE faktycznie upoważnia do zwolnienia z matury z angielskiego, jednak dotyczy to tylko matury podstawowej, więc jeśli masz zamiar pisać maturę rozszerzoną to do egzaminu maturalnego będziesz musiała przystąpić. Jest jednak możliwość bycia zwolnionym z matury rozszerzonej, jednak musiała byś przedstawić certyfikat Cambridge English CAE czyli mieć zaliczony egzamin na poziomie zaawansowanym. Co do drugiego pytania to informacje na temat terminów egzaminów Cambridge oraz tego jak takie egzaminy wyglądają znajdziesz na stronie fce.pl. Co do cen, to nie powinny przekraczać kwoty 400 zł ale i tak wszystko zależy od danego ośrodka egzaminacyjnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-24-2016, 04:56 AM
Post: #3
Egzamin FCE – jakie korzyści
Sprawdziłam stronę i faktycznie są tam wszystkie potrzebne mi informacje. Co do cen to wydaje mi się że nie są zbyt wygórowane. Jeszcze pomyślę, ale sądzę że raczej przystąpię do tego egzaminu. Przynajmniej matura podstawowa będzie z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 


Skocz do: